Witaj na pokładzie! Zaloguj Rejestracja
Kanały RSS
RSS Forum: wątek

RSS Aktualności
RSS Komentarze
RSS Forum
RSS Artykuły
RSS Zdjęcia
Diesel-service

Locations of visitors to this page
Free counters!

ZagĹ?osuj na naszÄ? stronÄ? w rankingu ĹĽeglarskim!
Zobacz temat
 Drukuj temat
Czy ktoś zna taki lub inny statek, firmę, warunki pracy itd.
zbyszek1
Wiem, że my Polacy mamy awersję do "kołchozów", ale skoro są takie problemy z pracą to może stwórzcie spółdzielnię.
Przepraszam jeżeli pomysł jest nienajmądrzejszy, ale podpowiadam z sympatii do Was.

matros
Zbyszku spółdzielnie były juz w 19tym wieku w Wielkopolsce , także nie ma czego się wstydzić , ale jak to stworzyć podpowiedz :-) . wszystkiego naj w dniu imienin i pozdrawiam
matros-str Krzysiek Skwara +48790488121 +31685743608 +4915129056435 mts GIBRALTAR

zbyszek1
Serdeczne dzieki za życzenia. Jeżeli chodzi o spółdzielnie, to są na to przepisy. Chyba trzeba zebrać kilku ludzi, zrobić zebranie zaŁożycielskie itd. Poszukaj w nternecie, może są jakieś dotacje z Unii. Warto poszukać, pojedyńczy człowiek niewiele może. Powodzenia.

damjamjam
Witam.Czy któryś z kolegów ma (miał) do czynienia z firmą Estra AG Basel?Chodzi mi o warunki pracy,ubezpieczenia itp. Pozdrawiam z Birsfelden
Edytowane przez damjamjam dnia 23.05.2013

volvox
Mam pytanie.. czy ktoś coś wie o holenderskiej firmie EXHO.. tj. wiarygodność, warunki pracy .. pozdrawiam
volvox

damjamjam
http://www.zeglug...ad_id=1542

volvox
Dziękuję za link .. dość dobrze mówię po holendersku i płynnie po niemiecku więc uspokojony jadę w przyszłym tygodniu na rozmowę kwalifikacyjną .. pozdrawiam
volvox

wmatys
witam, czy zna ktoś kapitana Leszka Dembińskiego, co możecie powiedzieć na jego temat?Wink
MR-165 "JERZYK"

kpt_Krzysztof
Czy ktoś zna: Ms Algarve i Ms Thorsten - Nazwa pracodawcy: ROBAKTRANS SPÓŁKA CYWILNA, ADAM ROBAK.

Pozdrawiam

http://www.artsdesign.pl
Harishaye
Witam, pragne ostrzec wszystkich poszukujących pracy przed "panem" który przedstawia się jako Michael Mitulski. Ten człowiek jest zwyczajnym oszustem i każdemu kto miałby wątpliwości mogę to udowodnić gdyż sam padłem jego ofiarą i obecnie szukam prawnika który dobrałby sie mu do skóry. Jeśli zadzwoni do Ciebie Polak z niemieckim akcentem i zaproponuje pracę (może przedstawić się inaczej) to bądź ostrozny. Facet ma "niby firmę" i zwyczajnie naciąga ludzi!
Może ktoś Was juz miał z nim kontakt?

mefiu
a jak sie nazywa jego barka (barki) ?
Spaß muss sein Wink

Harishaye
Facet nie jest armatorem, nie ma własnej barki. To pośrednik. Nazwa jego firmy to MI-KIZ Na szczęście udało mi się znaleźć prawnika który postawił go do pionu i obecnie czekam na przelew.

Roo
Witam,

Czy moze ktos powiedziec cos na temat agencji SeaLux ?
Jak się nie obrócisz , tak dupa z tyłu...

maciej77
SEA LUX to pośrednik w poszukiwaniu pracy, wysłałem tam kiedyś zapytanie o pracę i odezwali się. Rozmawiałem z kobietą polką która zaproponowała mi pracę na frachcie 135m pod banderą holenderską na warunkach cypryjskich za 1200 euro praca 28/28. Sam Cypr mało atrakcyjny brak socjalu i emerytura nie pewna.

pingwin
to cypryjski SEOC tylko pod lux przykrywką
Britannia

Roo
Czy zna ktoś statek/właściciela z ms bella donna ?

domel-d4
@ Roo Jakieś konkretniejsze dane odnośnie łajby? typ, wymiary, bandera? Bo jest ich kilka. Ja akurat mam rozładunek w Mannheim a za mną cumuje koppelverband o takiej nazwie. A marynarze wg mnie to Czesi albo Słowacy.
Pozdrawiam. Daniel Kotur. ms Saron ...but why is the rum gone?? Smile

kai
witam wszystkich,właśnie wróciłem więc życzę szczęśliwego nowego
roku,chłopaki,może jestem jeszcze młody{35 lat},ale jestem w szoku,słyszeliście o barce Troubadour? Facetowi kompletnie
odwaliło,pierwszego dnia wręczył mi kanister ze spiritusem i paczke
tetrowych pieluch dla dzieci,i kazał na kolanach całą barke wycierać.ok,
może wariat myśle sobie,idę rano do sterówki,a on wącha mnie i mówi
ze strasznie śmierdzę,więc daje mi 15 minut żebym cały wytarł się
tym spiritusem albo auto na ląd i wynocha,dobra,posmarowałem
się i wracam,powąchał i ok,wręczył mi następny kanister spiritusu i
kazał nim umyć maszynownie,całą,i tak dzień po dniu,kurcze byłem po dwóch dniach już nieżle na rauszu od samych oparów,a jemu
wciąż śmierdziało,i myć,i czyścić,próbowałem czyścić wodą,ale się
nie udało,często zatrzymywał barke i chodził wąchać,czy aby spiritusem myje,nakrzyczał na mnie,że śmierdze jak każdy Polak,
a przecierz to nieprawda,moja żona mnie kocha,nasze dzieci mówią
że jestem super tatą,mamy fajny i ciepły dom,kochamy się,jest
u nas czysto i zawsze wyprasowane,dlaczego,niech ktoś mi powie,
dlaczego za swoją ciężką pracę ten facet mnie wyzywał od najgorszych śmierdzących nic nie wartych śmieci, polskich śmieci???

zbyszek1
Spirytusem ??? Nie bał się pożaru ? Trzeba s...syna nagrać i zgłosić gdzie trzeba, to jest dyskryminacja. Współczuję Ci i podziwiam, ja bym go strzelił w ryj za takie zachowanie.

Roo
Musisz być bardzo "spokojnym człowiekiem"
W morde skur*iel by dostal jakby trafil na kogos innego.
Glowa do gory i laske kladz na pajaca.
Pozdrawiam i szczescia w nowym roku!

Przejdź do forum: