Witaj na pokładzie! Zaloguj Rejestracja
Kanały RSS
RSS Forum: wątek

RSS Aktualności
RSS Komentarze
RSS Forum
RSS Artykuły
RSS Zdjęcia
Diesel-service

Locations of visitors to this page
Free counters!

ZagĹ?osuj na naszÄ? stronÄ? w rankingu ĹĽeglarskim!
Zobacz temat
 Drukuj temat
kuter KH 200
foka
poszukuję dokumentacji do KH 200, wiem iż jest raczej wojskowa jednak z uwagi na dość powszechne zastosowanie tej jednostki. Mam nadzieję, że jest ktoś kto posiada dokładne plany techniczne.
Pozdrawiam i proszę o POMOC
img.xarchiwum.pl/16/1979/3074.jpg

ArtB
Polecam publikację Ministerstwa Obrony Narodowej - Szefostwo Wojsk Inżynieryjnych "Kuter holowniczy KH-200 na przyczepie PKH-200 Opis i Użytkowanie" wydane w Warszawie w 1991r. Oznaczenie biblioteki Inż 539/89. Jest to oryginalna wojskowa instrukcja obsługi, użytkowania i naprawy tego sprzętu. W rozmowie z jednym z emerytowanych już żołnierzy dowiedziałem się, że podobno kutry te produkowała Stocznia Wisła w Gdańsku. Instrukcja do zdobycia w jednostkach wojsk inżynieryjnych np. drogowo - mostowych.

Przejdź do forum: